Bohaté trenérské a hráčské zkušenosti

Hronza Tennis Academy (HTA) se zabývá rozvojem tenistů všech věkových a výkonnostních kategorií od 4 let věku až po seniory.

HTA je pod vedením šéftrenéra a zakladatele akademie Zdeňka Hronzy, který má patnáctileté trenérské zkušenosti a již 18 let se věnuje tenisu na závodní úrovni. Považuje neustálé se vzdělávání za klíčovou věc v tak rychle se rozvíjejícím sportu jakým je tenis, a proto pravidelně absolvuje trenérské semináře, na kterých přednáší světové špičky v oboru jako například: Richard Schonborn, Keith Reynolds, Louis Cayer, Jiří Rosol a další. Díky nim má přehled o aktuálních tréninkových trendech. Informace dále sbírá pravidelnou četbou knih jako například Moderní výuka tenisové techniky, Vnitřní hra tenisu, Strategie + taktika v tenisu a desítky dalších. Nabyté zkušenosti předává v akademii svým kolegům trenérům v podobě pravidelných workshopů.

Akademie působí primárně v rodinném areálu s dlouholetou tradicí v Otíně u Jindřichova Hradce. Letos jsme nově rozšířili naše působiště do Kamenice nad Lipou.

Doposud prošlo naší akademií mnoho úspěšných hráčů, kteří reprezentují nejlepší kluby jižních Čech:

Anežka Hronzová, Vít Bartůšek, Tomáš Bartůšek, Filip Zdeněk Novák, David Matoušek, Filip Matoušek, Gustav Fiala, Vít Andráško, Damián Veselý, Jiří Vondrák, Valentýna Vondráková, Ondřej Novák, Tomáš Venkrbec, Miroslav Křivánek, Adéla Volárová, Petr Šachl.

 

Díky výborným podmínkám a kvalitní trenérské práci patří naši svěřenci ke špičce jižních Čech.